Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

Najodpowiedniejsze sposoby na powiększanie ust!

Artykuły miesiąca

Najskuteczniejsze style na powiększanie ust! O łącznych ustach marzy każda osoba. Niestety nie wszystkie natura obdarzyła tak jasnymi i doskonałymi ustami, którymi że się pochwalić np. Angelina Jolie. Nie ulega wątpliwości, że takie usta są po prostu seksi, dlatego też szukamy sposobów, aby uwypuklić to, co dała nam matka matura. Teraz można naprawić lub wspomóc naturę wybierając sposoby na powiększanie ust oferowane przez gabinety medycyny estetycznej. To przedsięwzięcie skuteczniejsze wyjście niż operacje plastyczne!

Powiększanie ust w gabinecie medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna to obecnie dobrze znane wszystkim zabiegi pozwalające zachować ładny i dobry styl. To dzięki niej możemy „zatrzymać czas”, zadbać o własną urodę, przedłużyć młodzieńczy wygląd lub i naprawić ewentualne niedoskonałości lub defekty skóry. Więcej w sukcesie ust niesie ze sobą dobre rozwiązania.

W medycynie estetycznej przedstawia się częściej o modelowaniu ust, które może skutecznie je powiększyć. Kluczową różnicą w sposobach na powiększanie ust pisanych w gabinecie medycyny estetycznej Medica Białystok, a zabiegach z chirurgii popularnej stanowi toż, że możemy wybrać proste sposoby. Do takich należy np. powiększanie ust kwasem hialuronowym. Sposób ten osiągnie w realny sposób wymodelować usta oraz wiele je zrealizować, przez co poprawie idzie nie lecz ich model czy wielkość, lecz także koloryt.

Na czym liczy powiększanie ust kwasem hialuronowym?

Ogólnym celem sposobie jest przede wszystkim nawilżenie tkanek i kompleksowa regeneracja ust oraz ich okolic. Wykorzystane w trakcie zabiegu preparaty wzbogacone w tak grający w roli kwas hialuronowy, pozwalają nadać ustom rozmiaru i wielkości.

W trakcie zabiegu kosmetolog wstrzykuje w głąb naskórka specjalny środek z kwasem hialuronowym. Oczywiście miejsce poddawane zabiegowi wcześniej zostaje znieczulone. Wstrzykiwany kwas hialuronowy doskonale wypełnia miejsca, w jakich brakuje objętości, pojawiły się bruzdy lub zwiotczenia. Preparat stosowany jest mikrokaniulą, co zmniejsza ryzyko wystąpienia opuchlizny lub zasinienia. Dzięki takiemu rozwiązaniu zmniejsza się także ryzyko uszkodzenia naczyń krwionośnych. W efekcie usta nie są opuchnięte po zabiegu. Skoro tak się zdarzy, to świadczy, że kwas został nieprawidłowo zaaplikowany.

Powiększanie ust toksyną botulinową, czyli tzw. botoks

To kolejna propozycja na zwiększenie ust, która również liczy na wprowadzeniu preparatu cienką igłą. Tym zupełnie a efekty ciekawe są tylko po około jednym tygodniu. Toksyna botulinowa działa bo z opóźnieniem. Więc jeśli zależy Ciż na dużym efekcie, kwas hialuronowy płaci się być efektywniejszym rozwiązaniem.

Powiększanie ust własnym tłuszczem

Inną alternatywą dla kwasu hialuronowego czy toksyny botulinowej jest powiększanie ust własnym tłuszczem lub kolagenem. Wówczas zamiast preparatu wstrzykiwany jest inny tłuszcz pacjentki lub same kolagen pochodzenia zwierzęcego. Efekty są trwałe, a zabieg uznaje się za bezpieczny.

Jak widać, medycyna estetyczna oferuje wybór jeśli chodzi o powiększanie ust. Co daleko, zabiegi te dochodzą coraz popularniejszą popularność wśród naszych rodaczek.

 

Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments