Jak Leczyć Przeziębienie W Domu?

Jak leczyć przeziębienie w lokalu?

Polecane i promocje Polecne i promocje Poradnik Prasóweczki Prasówki Promocja i Reklama

Jak działać przeziębienie w bloku? Każdy jest narażony na drugie choroby, a przeziębiebie jest chyba najpopularniejszym z nich. Wszyscy informacją, co świadczy katar, nieprzyjemne ból życia i kaszel, który uniemożliwia zasypianie. Jak pozbyć się tej prostej choroby – to kolejne pytanie.

Jak działać przeziębienie w bloku?

Przeziębić się
Większość z nas zarabia w bliskim zwykłym sposobu mieszkania również z czasu do czasu łapiemy przeziębienie (zwykle jest ostatnie szybkie), co może skończyć nasze ważne plany. Zgadzam się, że nie czujesz się komfortowo z bólem gardła, kontynuując działalność w biurze, idąc na wyjazdy służbowe lub robiąc ważne spotkania. Jednak co, gdy tak zapracowana kobieta jak ty wciąż ma przeziębienie? Teraz porozmawiamy o tym, jak poradzić sobie z chorobą znacznie mocno a bez wizyty u lekarza. Przezwyciężenie choroby w ruchu 24 pór jest nadal możliwe, jednak należy wziąć pod uwagę etap choroby i warunki leczenia.

Stań w lokalu
Że dużo z nas nie uważa za konieczne, aby zachować wolne w okresie zwykłego przeziębienia. Niemal każdego dnia widzimy osobę kichającą w metrze, kaszlącego pracownika w biurze lub pracowitego studenta z tuzinem par suchych chusteczek na stole. Jesteśmy aktywnie chorzy, lecz nie chcemy pomagać w pałacu i chcemy znosić wszystko „na stopach” i, oczywiście, zarażać innych.

Kiedy określasz się nie pozostać w lokalu podczas choroby, zwykle natychmiast przedstawiasz się do apteki i płacisz dużo środków przeciwgorączkowych. Oczywiście znacznie łatwo poprawiają charakter i zdrowie, a na niedługi okres. Przecież nie zwalniają cię z objawów choroby. Miej o gorączce – wówczas nie jest fakt, to tylko metoda obrony organizmu.

Kiedy kontynuujesz pracę, jeżeli jesteś chory, przychodzi dobrzy pora na jakiegoś rodzaju komplikacje. I konsekwencje niektórych komplikacji można sprawdzić do tyłu jego bycia. Najbardziej duży – to obciążenie serca. Kiedy ciało jest ciężkie, może zapobiec infekcji we natur, która oszczędza go do serca. Nawet wtedy przez pomyłkę układ immunologiczny zacznie atakować nawet wielkie komórki. Konsekwencje będą mocno poważne – skurcz mięśnia sercowego. To nie ignoruj ​​rad, aby zachować kilka dni ospałego i dać się w łóżku.

Natychmiastowa reakcja
Jeśli tylko poczujesz słabość, a twoje życie zacznie przypominać nieprzyjemny ból, a głośne kichanie rozdzieli się po całym biurze – nadszedł dobry czas, aby otworzyć się martwić. Nie uważaj, że objawy same znikną. Wręcz przeciwnie, za dzień lub dwa pogorszysz się i powinieneś postawić się do łóżka. Ale jeżeli natychmiast zaczniesz działanie, wszystko będzie dobrze. Pamiętaj, aby pozbyć się paskudnej choroby, jeśli planujesz poświęcić się aktywnemu leczeniu.

Odpoczywaj
Bardzo delikatne jest przeziębienie i rozwijanie pracy. Najlepszym tonem jest stanie w budynku przez parę dni. Twoje ciało potrzebuje prawdziwego odpoczynku – po prostu dostań w ciepłym domu a przez większość czasu staraj się zostawać w łóżku. Nie ciągnij się, aby mieć dużo środków przeciwgorączkowych. Jeśli temperatura wynosi mniej niż 38, twoje ciało może poradzić sobie z wirusem bez środków przeciwgorączkowych.

Witaminy
Podczas przeziębienia twoje ciało bardzo potrzebuje witamin z szkoły C. W ruchu dnia staraj się jeść dużo owoców (cytryny, jabłka, kiwi, pomarańcze itp.) i warzyw (czosnek, cebula). Nie nosi nic lepszego niż naturalne witaminy. Choć na jeden dzień zapomnij o ciężkim i małym posiłku. Twoje ciało jest rzeczywiście trudne próbowaniem zabicia infekcji, zatem nie dodawaj również niemożliwego do czytania pokarmu. Nie zapomnij o leczniczych właściwościach herbaty witaminowej (herbata z malinami, cytryną, porzeczką, dziką różą). Pamiętaj, że herbata winna być przyjazna, lecz nie gorąca!

Instrukcje
Nie ignoruj kataru. Co godzinę płucz nos bulionem ziołowym lub roztworem soli morskiej. Co półtorej godziny staraj się płukać gardło roztworem rumianku lub soli z jodem.

Czosnek będzie twoim najprawdziwszym przyjacielem podczas choroby. Wymieszaj sok czosnkowy z miodem i wypij mieszaninę ze szklanką wody. Ci, którzy cenią pić mleko, mogą stworzyć pyszny koktajl. Aby to osiągnąć, zmieszaj mleko z miodem, dodaj pachnący cynamon, kilka ziarenek pieprzu i sam liść laurowy. Koktajle winnym być otwarte. Różny typ leczenia domowego jest niezmiernie powszechny. Kiedy się domyślacie, będziemy mówić o grzanym winie. Aby ten napój w apartamencie był szczególnie podatny, po prostu przekaż mu piękny napar i pij ciepło. Przecież nie miej fobii na czynniku wina.

Upewnij się także, że wciąż stanowisz w cieple. Szczególnie twoje stopy nie powinny zamarzać. I utrzymuj szyję, nogi i dolną część pleców. Oszczędź i przed przeciągami, ale zawsze wentyluj pomieszczenie. Po dokonaniu wszystkich procedur na godzina, połóż się w ciepłym łóżku. Twoje osłabione ciało podziękuje ci zbyt granicę położenia się i dobrego snu. Zadbaj o siebie oraz czy duży!

Jak leczyć przeziębienie w domu?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments