O mnie

Hejka! :)

Nazywam się Asia i urodziłam się w 1995 roku, by niecałe piętnaście lat później oddać swoje serce siatkówce. Z tej miłości powstał blog mylife-asiaa.blogspot.com, którego prowadziłam przez pięć lat. W 2016 roku postanowiłam zacząć na nowo i tak powstała ta strona.

Wiernie kibicuję naszej reprezentacji, która zawsze była, jest i będzie na pierwszym miejscu. Zauroczona jestem także siatkówką brazylijską i argentyńską. W sezonie klubowym moje serce przyjmuje żółto-czarne barwy i wspiera kluby z Bełchatowa i Gdańska.

Moją największą pasją jest siatkówka. Uwielbiam także pisać, fotografować i spać. Od lat moim uzależnieniem są czekolada i książki.  Lubię uczyć się nowych rzeczy, a moim celem w życiu jest spełnianie marzeń i bycie szczęśliwą.


Myślę, że mieszczę się w granicach normalności, pomimo tego, że unikam %, zamiast pójścia na imprezę wybieram mecz, a na swoim koncie mam więcej przeczytanych książek niż obejrzanych filmów. Troszkę nadwrażliwa, często niepoprawna optymistka... Bywam zamknięta w sobie, ale siatkówka i ten blog są dla mnie oknem na innych ludzi.

Możecie mnie znaleźć na Facebooku, Twitterze i Instagramie. Mój blog także posiada swój fanpage na Facebooku, którego prowadzę razem z Patrycją. Ponad pięć lat mojego życia możecie przejrzeć na starym blogu mylife-asiaa.blogspot.com.

Małą namiastkę mnie znajdziecie także na:
Oficjalny Fan Club Bartosza Kurka
Volleyballworld-pl
Echo Siatkówki

Wszelkie pytania i zażalenia możecie kierować na: siatkara9519@gmail.com

Pozdrawiam! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz