piątek, 25 maja 2018

Siatkarska Liga Narodów 2018

"Siatkówka jest to fantastyczny sposób na życie, naprawdę.
Jest to piękna przygoda, dająca wiele radości nie tylko tych sportowych."

Łukasz Kadziewicz


Fot. volleyball.world

Nie Liga Światowa, a Siatkarska Liga Narodów będzie towarzyszyć nam przez najbliższych kilka tygodni. Mecze w różnych zakątkach świata, o różnych porach dnia, z różnymi kulturami kibicowania. Szesnaście reprezentacji walczących o awans do turnieju finałowego. Najlepsza szóstka walcząca o złoto. Może być ciekawie, prawda? 

Kto z kim? Kiedy? 

Jak było? 

25.05 [piątek]
9:50 Argentyna - USA 2:3 (27:25, 26:24, 24:26, 21:25, 10:15)
13:20 Chiny - Bułgaria 2:3 (18:25, 25:18, 25:19, 17:25, 11:15)
15:50 Polska - Korea 3:0 (25:20, 25:18, 25:21)
16:50 Niemcy - Włochy 1:3 (18:25, 19:25, 25:23, 20:25)
17:00 Australia - Japonia 1:3 (18:25, 15:25, 25:23, 17:25)
19:00 Rosja - Kanada 3:0 (26:24, 25:14, 25:19)
19:50 Serbia - Brazylia 0:3 (22:25, 22:25, 24:26)
19:50 Francja - Iran 3:1 (25:20, 24:26, 25:20, 25:17)

26.05 [sobota] 
9:50 Bułgaria - USA 1:3 (19:25, 25:22, 19:25, 20:25)
13:20 Chiny - Argentyna 3:0 (25:22, 25:21, 25:18)
15:50 Polska - Rosja 3:0 (25:15, 25:23, 25:23)
16:50 Włochy - Brazylia 3:2 (18:25, 25:19, 25:21, 24:26, 15:8)
17:00 Australia - Iran 0:3 (23:25, 23:25, 21:25)
19:00 Kanada - Korea 3:0 (25:20, 25:17, 25:19)
19:50 Niemcy - Serbia 1:3 (25:19, 21:25, 16:25, 14:25)
19:50 Francja - Japonia 3:1 (25:16, 20:25, 25:20, 25:22)

27.05 [niedziela]
9:50 Bułgaria - Argentyna 3:1 (19:25, 25:19, 25:21, 25:22)
13:20 Chiny - USA 0:3 (20:25, 24:26, 18:25)
15:00 Iran - Japonia 1:3 (22:25, 28:30, 25:23, 23:25)
15:50 Polska - Kanada 3:1 (25:21, 26:24, 21:25, 25:17)
15:50 Brazylia - Niemcy 3:0 (26:24, 25:23, 26:24)
18:00 Francja - Australia 3:0 (25:17, 25:20, 36:34)
19:00 Korea - Rosja 0:3 (26:28, 21:25, 15:25)
19:00 Włochy - Serbia 3:0 (25:21, 25:18, 25:16)

01.06 [piątek]
16:00 Polska - Francja 3:0 (25:19, 25:20, 25:22)
16:00 Australia - Rosja 1:3 (18:25, 19:25, 25:18, 22:25)
17:15 Japonia - USA 2:3 (25:23, 25:13, 18:25, 20:25, 10:15)
19:00 Chiny - Niemcy 1:3 (25:23, 18:25, 22:25, 21:25)
19:00 Bułgaria - Serbia 2:3 (17:25, 25:23, 25:23, 21:25, 14:16)
20:05 Brazylia - Korea 3:0 (25:21, 25:19, 25:19)
23:10 Kanada - Włochy 3:1 (22:25, 27:25, 25:23, 25:16)

02.06 [sobota]
2:10 Argentyna - Iran 2:3 (25:21, 22:25, 22:25, 26:24, 9:15)
13:35 Brazylia - Japonia 3:0 (26:24, 25:19, 25:20)
16:00 Polska - Chiny 3:0 (25:19, 25:18, 25:21) 
16:00 Rosja - Serbia 2:3 (25:20, 23:25, 23:25, 25:22, 12:15)
16:10 Korea - USA 0:3 (23:25, 21:25, 11:25)
19:00 Niemcy - Francja 0:3 (21:25, 18:25, 23:25)
19:00 Bułgaria - Australia 0:3 (23:25, 23:25, 24:26)
23:10 Iran - Włochy 0:3 (23:25, 18:25, 20:25)

03.06 [niedziela]
2:10 Argentyna - Kanada 1:3 (22:25, 18:25, 26:24, 23:25)
15:05 Korea  - Japonia 2:3 (28:27, 19:25, 25:16, 26:28, 12:15)
16:00 Polska - Niemcy 1:3 (18:25, 21:25, 25:21, 25:27)
16:00 Serbia - Australia 3:2 (25:23, 25:19, 20:25, 25:27, 15:9)
17:40 Brazylia - USA 3:2 (21:25, 20:25, 25:19, 25:20, 20:18)
19:00 Francja - Chiny 2:3 (25:16, 22:25, 21:25, 25:16, 13:15)
19:00 Bułgaria - Rosja 0:3 (17:25, 15:25, 21:25)
21:10 Iran - Kanada 1:3 (23:25, 22:25, 25:21, 21:25)

04.06 [poniedziałek]
00:10 Argentyna - Włochy 3:0 (25:19, 33:31, 25:20)
08.06 [piątek]
8:40 Włochy - Polska 2:3 (17:25, 25:21, 17:25, 31:29, 10:15)
12:10 Japonia - Bułgaria 0:3 (14:25, 21:25, 27:29)
13:30 Chiny - Iran 0:3 (19:25, 20:25, 15:25)
16:00 Rosja - Brazylia 1:3 (21:25, 20:25, 27:25, 18:25)
17:00 Argentyna - Serbia 1:3 (25:20, 23:25, 15:25, 22:25)
20:45 Francja - Korea 3:0 (25:21, 25:18, 25:22)
22:40 Niemcy - USA (25:19, 25:22, 25:13)

09.06 [sobota]
1:40 Kanada - Australia 3:0 (25:19, 26:24, 25:19)
5:40 Włochy - Bułgaria 3:1 (25:23, 25:19, 21:25, 25:19)
9:10 Japonia - Polska 0:3 (16:25, 21:25, 20:25)
13:30 Iran - Brazylia 2:3 (17:25, 25:23, 19:25, 25:21, 13:15)
16:00 Rosja - Chiny 3:0 (25:23, 25:23, 31:29)
18:00 Francja - Argentyna 3:1 (25:18, 25:16, 23:25, 25:20)
21:00 Korea - Serbia 0:3 (16:25, 23:25, 19:25)
22:10 USA - Australia 3:1 (20:25, 25:20, 25:15, 25:17)

10.06 [niedziela] 
1:10 Kanada - Niemcy 1:3 (23:25, 22:25, 25:20, 19:25)
4:00 Bułgaria - Polska 1:3 (21:25, 26:24, 18:25, 19:25)
7:40 Japonia - Włochy 3:2 (21:25, 25:21, 23:25, 25:22, 15:10)
13:30 Chiny - Brazylia 0:3 (20:25, 19:25, 25:27)
15:00 Korea - Argentyna 0:3 (20:25, 23:25, 24:26)
16:00 Rosja - Iran 3:1 (28:30, 25:23, 27:25, 25:21)
18:00 Francja - Serbia 3:0 (31:29, 25:16, 25:15)
19:10 Australia - Niemcy 3:2 (25:22, 18:25, 17:25, 25:18, 15:11)
22:10 Kanada - USA 1:3 (25:23, 13:25, 19:25, 20:25)

15.06 [piątek]
9:00 Chiny - Włochy 1:3 (23:25, 21:25, 25:19, 17:25)
12:00 Korea - Australia 1:3 (25:23, 19:25, 19:25, 21:25)
14:30 Kanada - Brazylia 3:0 (25:22, 34:32, 25:23)
17:30 Bułgaria - Francja 0:3 (21:25, 20:25, 23:25)
18:00 Niemcy - Japonia 2:3 (22:25, 25:21, 15:25, 25:20, 12:15)
20:30 Rosja - Argentyna 3:0 (25:20, 25:20, 26:24)

16.06 [sobota]
0:15 Polska - Iran 0:3 (24:26, 24:26, 22:25)
2:45 USA - Serbia 3:0 (25:22, 25:16, 25:14)
7:00 Korea - Włochy 2:3 (23:25, 19:25, 25:22, 25:22, 12:15)
10:00 Australia - Chiny 3:1 (25:27, 41:39, 29:27, 25:21)
14:30 Francja - Brazylia 3:0 (25:19, 25:23, 25:23)
16:00 Niemcy - Argentyna 3:1 (25:19, 25:19, 20:25, 25:22)
17:30 Bułgaria - Kanada 3:0 (25:22, 25:19, 29:27)
19:00 Rosja - Japonia 3:0 (25:16, 25:22, 25:23)
21:00 Iran - Serbia 2:3 (25:21, 22:25, 25:27, 25:20, 11:15)

17.06 [niedziela] 
2:15 USA - Polska / Polsat Sport
7:00 Korea - Chiny / Polsat Sport Extra
10:00 Włochy - Australia / Polsat Sport
12:00 Argentyna - Japonia / Polsat Sport News
14:30 Francja - Kanada
15:00 Niemcy - Rosja / Polsat Sport News
17:30 Bułgaria - Brazylia / Polsat Sport Extra
19:00 Polska - Serbia / Polsat Sport

18.06 [poniedziałek]
0:30 USA - Iran / Polsat Sport

22.06 [piątek]
10:00 Kanada - Serbia
10:40 Polska - Argentyna 
13:00 Bułgaria - Niemcy
13:10 Australia - Brazylia
13:30 Chiny - Japonia
15:30 Iran - Korea
17:30 USA - Francja
20:30 Włochy - Rosja

23.06 [sobota]
9:40 Australia - Argentyna
10:00 Japonia - Serbia
12:10 Brazylia - Polska 
13:00 Niemcy - Korea
13:30 Chiny - Kanada
15:30 Iran - Bułgaria
17:30 USA - Rosja
20:30 Włochy - Francja

24.06 [niedziela]
4:10 Brazylia - Argentyna
7:10 Australia - Polska
10:00 Japonia - Kanada
13:00 Bułgaria - Korea
13:30 Chiny - Serbia
15:30 Iran - Niemcy
17:30 Francja - Rosja
20:30 Włochy - USA

4-8.07 - turniej finałowy 

1 komentarz: