piątek, 12 maja 2017

KONKURS :)


Sezon ligowy dobiegł końca, do pierwszego meczu naszej reprezentacji został jeszcze ponad tydzień. Żeby oczekiwanie przebiegało w nieco milszej atmosferze mam do zaproponowania mały konkurs. Co Wy na to? :) 

Zasady konkursu

W mediach społecznościowych (Facebook, Instagram i Twitter) wrzucę powyższe zdjęcie, pod którym należy zgłosić swój udział w konkursie. Warunkiem uczestnictwa będzie zaobserwowanie podanych pod konkursowym zdjęciem kont. 

Zostaną wylosowane trzy osoby, do których trafi nagroda. Pierwszeństwo wyboru będzie miała osoba, która zostanie wylosowana z medium społecznościowego, pod którym będzie najwięcej zgłoszeń. Zakładając, że na Facebooku będzie 5 zgłoszeń, na Instagramie 10, na Twitterze 15, wtedy pierwsza wybiera osoba, która zostanie wylosowana spośród zgłoszeń na Twitterze, następnie wybierać będzie uczestnik z Instagrama i na końcu osoba z Facebooka. 

Jedna osoba może wziąć udział w konkursie we wszystkich trzech mediach społecznościowych. 

Żeby wziąć udział w konkursie na:


Do wygrania będzie autograf. Do wyboru: Bartosz Kurek, Mateusz Mika, Bartosz Gawryszewski, Marco Falaschi, Łukasz Kadziewicz. 

Konkurs potrwa do dnia pierwszego meczu Biało-Czerwonych, czyli do 20 maja godziny 20:00. Ogłoszenie wyników będzie w poniedziałek (22.05) w #VolleyLinkach. 

Zapraszam do wspólnej zabawy. :) Jeśli będzie duże zainteresowanie to pomyślę nad kolejnymi konkursami i jeszcze fajniejszymi nagrodami <3

5 komentarzy:

 1. Tydzień <3 :D
  Kurde, jakby Twój autograf można było wygrać, to bym wzięła udział :v A tak to słabo, słabo... xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgłoś się, a jak Cię wylosuję to dostaniesz specjalny autograf ode mnie z genialną dedykacją :D

   Usuń
  2. Takie coś mi już dawno temu obiecałaś :( Ja nie mam szczęścia do losowania :P

   Usuń
 2. Zrobione ;) Nie mogę się doczekać tego meczu :D
  https://autografyzuzy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń